Gry,szachy,warcaby,monopol,karty,chińczyk.

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Pokaż pasek boczny

Domino Minnie Trefl

22,50 
Gra Domino Minnie Domino Minnie Domino to popularna gra ćwicząca pamięć i spostrzegawczość, która podbiła serca graczy na całym świecie. Tym razem do gry zaprasza Myszka Minnie i jej przyjaciele. Gracze układają klocki z ilustracjami i oczkami w taki sposób, aby stykające się pola miały taką samą liczbę oczek. Jeśli gracz wylosuje klocek, który nie pasuje do ułożonych poprzednio, losuje kolejny aż do skutku lub ruch przechodzi na następnego gracza. Wygrywa gracz, który najszybciej pozbędzie się swoich klocków lub zamknie grę, układając klocek pasujący do wyłożonych z obu stron. Układ klocków za każdym razem jest inny, dlatego gra nigdy się nie znudzi, a piękna grafika sprawi, że będzie jeszcze przyjemniejsza.Domino to gra wielowariantowa, do popularnych należą: Metador, Buggins, Bergen, Sewastopol i Łamigłówka Domino. Wybierz wariant dla siebie i baw się w najlepsze! Elementy gry wykonane są z płótnowanego papieru pokrytego ekologicznymi farbami spożywczymi, co gwarantuje dzieciom bezpieczną zabawę przez długi czas.

Domino Myszka Miki i raźni rajdowcy Disney junior Clementoni

23,00 
Zmysł obserwacji,zdolność logicznego myślenia i szczypta szczęścia !Wystarczą Ci by stworzyć z kart Domino sympatyczny łańcuch. Zestaw zawiera 28 kart.Zabawka od lat 3.

Gra konna przejażdżka Schmidt Hippo Reve Bella Sara

40,00 
Koniki Bella,Thunder,Fiona i Jewel są fanami Bella Sara.Mogą jeździć po kraju na dalekiej północy zbierając cenne skarby.Skarby przynoszą szczęście graczom.

Gra trefl nasze opowieści mały odkrywca

21,00 
Nasze opowieści to dydaktyczna układanka dla przedszkolaków,która pobudza wyobraźnię i rozwija umiejętności opowiadania.Podczas wesołej zabawy dzieci tworzą historie na podstawie wylosowanych elementów,ćwiczą kreatywność,znajdują nowe zastosowania dla posiadanego słownictwa.Gra pomaga kształtować i rozwijać zainteresowanie otaczającym światem.Do gry dołączone są scenariusze i propozycje zabaw do wykorzystania przez rodzicówWYMIARY PRODUKTU: 19X29X4
Close

Gra Dart-rzutki

14,00 
Fantastyczna gra dla dorosłych,starszych dzieci i młodzieży.Rozwijająca zręczność i zdolności manualne.Gra  której celem jest trafianie niewielkimi lotkami w tarczę zawieszoną na ścianie. Przez lata korzystano z różnych tarcz i różnych zasad. Dziś określenie „dart” kojarzone jest głównie ze standaryzowaną grą, mającą specyficzną tarczę i ustalone zasady.Dart jest zarówno profesjonalnym sportem, jak również tradycyjną lokalową rozrywką, bardzo popularną  w wielu  krajach.

Gra Fruit Day  Świnka Peppa Trefl

39,00 
Dołącz do Świnki Peppy i jej przyjaciół. Wspólnie świętujcie Owocowy Dzień. Będziecie mieli okazję stworzyć swój własny napój z trzech losowych lub wybranych owoców. To na pozór łatwe zadanie wymagać będzie jednak od Was spostrzegawczości i odrobiny szczęścia.
Close

Gra lizaki Rock and Rock the Candy Stick

33,00 
Ciekawa gra dla dzieci od lat 6-u.Rozwija myślenie i  zdolności manualne. Przeznaczona dla 2 do 4 graczy.
Close

Gra Magic Tetris

37,20 
Rewelacyjna gra dla dzieci od lat 6-u.Rozwijająca zmysł obserwacji i logicznego myślenia.

Gra Simon Flash

17,00 
Simon pokazuje a ty starasz się zapamiętać i odgrywać.Gra dla całej rodziny.Dla dzieci od 8 roku życia.
Close

Gra Sweetville Barbie Trefl

39,00 
Barbie wraz z przyjaciółkami wybrały się  w odwiedziny do krainy słodkości - lizakowy ogród, ciasteczkowe trampoliny i chmury z waty cukrowej  to gwarancja dobrej zabawy!Gra dla dzieci od 5 roku życia , dla 2-4 graczy.
Close

Gra Trefl Memos ilustrowane

22,50 
Sprawdź swoją pamięć! Zagraj w specjalną edycję Memos. Kultowa gra pamięciowa teraz dostępna jest w pięknym wydaniu graficznym. Na 60 kartonikach znajdziesz aż 30 ilustrowanych kafelków , które musisz połączyć w pary. Gra kończy się w momencie, gdy wszystkie pary zostaną odnalezione.Odwróć kartoniki obrazkami do dołu i postaraj się odnaleźć jak najwięcej par. Możesz sam zmierzyć się z tym zadaniem lub zaprosić do gry przeciwnika - wygra ten, komu uda się odnaleźć najwięcej par.