zabawki edukacyjne,telefony,stoliki ,laptopy ,tablety

Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Pokaż pasek boczny
Close

Drewniany Zegar

19,00 
Zabawka edukacyjna ,uczy i bawi. Idealna podczas nauki o czasie , godzinach itp.Zabawka dla dzieci od 3 lat.Ruchome wskazówki.
Close

Hello Kitty Magic Lunk

115,00 
Zestaw do sztuczek magicznych.Skrzynia dzięki której w magiczny sposób podzielisz Hello Kitty na trzy części po czym  zaskoczysz wszystkich wyjmując ją całą.
Close

Hello Kitty Magic

29,00 
Elegancki zestaw dla magika .Przebij monetę z serii Hello Kitty Magic.Zabawka dla dzieci powyżej 3 lat.
Close

Hello Kity Magic zmutowana karta

29,00 
Kolejne akcesoria dla magików z serii Hello Kitty Magic.Tym razem w roli głównej zmutowana karta.Zaskocz koleżanki ,rodzinę nową sztuczką.Zabawka dla dzieci od lat 3.
Close

Magnetyczne literki Study Magnetic 80 szt

24,00 
80 sztuk magnetycznych różnokolorowych literek  i cyferek w wygodnym słoiku zakręcanym z rączką.Niebezpieczne dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na drobne elementy.

Niebieski zestaw lekarski My Family Doktor

39,20 
Bogaty zestaw lekarski dla małego doktora, 7 elementów plus walizka.

Organki – keyboard electronic

174,00 
Ciesz się muzyką ,nowoczesny keyboard to  wiele możliwości w tworzeniu i komponowaniu muzyki jak też odgrywaniu znanych już melodii.Wielofunkcyjność to jeden z głównych atutów.54 KlawiszeWymiary pudełka 75/25/9
Close

Robot Hello Kitty który zgaduje wybraną kartę

35,00 
Wspaniała zabawka do wykonywania magicznych karcianych sztuczek  zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.Wysokość robota 10 cm szerokość 6 cm.
Close

Sorter kostka edukacyjna z zegarem

48,00 
  • Wielofunkcyjna kostka edukacyjna - zabawa i nauka w jednym. Każda ścianka kryje inną zabawę, stymulującą koordynację, zdolności manualne i rozwijającą logiczne myślenie.
  • Kostka edukacyjna - uczy dziecko cierpliwości, logicznego myślenia oraz pomaga w rozróżnianiu podstawowych kształtów i kolorów. Ułatwia zapoznanie się z liczbami, dodawaniem, odejmowaniem oraz godzinami (kolorowy zegar z ruchomymi wskazówkami ułatwi dziecku zapoznanie się z odczytywaniem godzin).
  • Bezpieczna- zabawka jest bardzo starannie i solidnie wykonana z litego drewna i sklejki oraz pomalowana w ładne, żywe kolory bezpiecznymi farbami. Zabawki z drewna od pokoleń uczą i bawią dzieci.
Close

Układanka drewniana -klocki

8,50 
Układanka edukacyjna to wspaniała forma nauki i zabawy w jednym. Pozwoli na interesujące spędzenie czasu w domu i przegoni nudę, zwłaszcza, gdy brzydka pogoda nie sprzyja harcom na dworze.Zestaw zawiera 11 różnych, kolorowych pojazdów oraz podstawkę z otworami. Pojazdy z pewnością wzbudzą zainteresowanie dziecka. Żywe, kontrastowe barwy przyciągają uwagę, a także zachęcają do wielokrotnej zabawy
Close

Układanka drewniana-podwodny świat

8,50 
Układanka edukacyjna to wspaniała forma nauki i zabawy w jednym. Pozwoli na interesujące spędzenie czasu w domu i przegoni nudę, zwłaszcza, gdy brzydka pogoda nie sprzyja harcom na dworze.Zestaw zawiera 11 różnych, kolorowych pojazdów oraz podstawkę z otworami. Pojazdy z pewnością wzbudzą zainteresowanie dziecka. Żywe, kontrastowe barwy przyciągają uwagę, a także zachęcają do wielokrotnej zabawy.