Wyświetlanie 1–12 z 39 wyników

Pokaż pasek boczny
Close

1030 Bidon ze słomką dla dzieci 650ml

17,20 
Śliczny i wygodny bidon turystyczny dla dziecka w wersji dziewczęce i chłopięcej.Doskonale sprawdza się podczas spacerów i podróży.Miękka słomka umożliwia bezpieczne i wygodne picie bez konieczności podnoszenia bidonu do ust i bez rozlewania.Słomka chowana jest pod osłoną co pomaga uniknąć zabrudzeń i chroni przed bakteriami.

218 Podgrzewacz elektroniczny 2w1

148,00 
Podgrzewacz elektroniczny  w technologi mikrokomputerowej,łatwość i szybkość podgrzewania pokarmów.Intuicyjna obsługa czytelny wyświetlacz,szeroki zakres,precyzyjna kontrola temperatury jak i efektywna technika jej utrzymania.Wszystko to specjalnie dla rodziców którzy cenią sobie komfort i oszczędność czasu.
Close

Bidon sportowy ze składaną rurką (mały) różowy 270 ml Canpol babies

12,40 
Praktyczny, kolorowy bidon dla dzieci, które opanowały umiejętność samodzielnego picia. Wyposażony w składaną, silikonową rurkę. Ruchoma część nakrętki pozwala w łatwy i wygodny sposób schować rurkę, zapobiegając niekontrolowanemu wylaniu się napoju. Wyprofilowany kształt ułatwia utrzymanie bidonu w małych, dziecięcych rączkach. Bidon wykonany został z bezpiecznego tworzywa bez BPA. Pojemność 270ml. Przeznaczony dla dzieci powyżej 12. miesiąca życia.
Close

Butelka do picia NUK PP 150 ml + miękki ustnik

34,00 
  • ułatwia naukę samodzielnego picia
  • butelka wykonana z polipropylenu (PP)
  • miękki ustnik z termoplastycznego elastomeru (TPE), z którego pokarm może się wylewać, dla dzieci od 6 miesięcy
  • pojemność 150 ml
  • 6 - 18 m

Butelka Lovi Trends 120 ml Botanik

27,90 

Nowoczesne i modne wzory

Butelka zdobiona zgodnie z najnowszymi trendami. Uatrakcyjni posiłek zarówno dziecku jak mamie.

Dynamiczna końcówka smoczka

System odpowietrzania SUPERvent

Twarda, szeroka, profilowana podstawa smoczka

Pojemnik na pokarm

Kubek do pojenia

Nr kat.: 21/586
Close

Butelka szeroka antykolkowa 120 ml PP Easy Start blue

16,00 
Antykolkowa butelka EasyStart IN THE CLOUDS jest lekka, trwała i przejrzysta. Została wykonana z bezpiecznego polipropylenu wolnego od BPA. Posiada silikonowy smoczek 0m+ przypominający kształtem pierś mamy. Dzięki temu umożliwia łatwe łączenie karmienia piersią i butelką. Jest wyposażona w skuteczny system antykolkowy. Butelka o pojemności 120ml.

Butelka szeroka antykolkowa 120ml PP Easy Start Jungle

16,00 
Antykolkowa butelka EasyStart JUNGLE jest lekka, trwała i przejrzysta. Została wykonana z bezpiecznego polipropylenu wolnego od BPA. Posiada silikonowy smoczek 0m+ przypominający kształtem pierś mamy. Dzięki temu umożliwia łatwe łączenie karmienia piersią i butelką. Jest wyposażona w skuteczny system antykolkowy. Butelka o pojemności 120 ml.
Close

Butelka szeroka antykolkowa 120ml PP Easy Start Jungle

16,00 
Antykolkowa butelka EasyStart JUNGLE jest lekka, trwała i przejrzysta. Została wykonana z bezpiecznego polipropylenu wolnego od BPA. Posiada silikonowy smoczek 0m+ przypominający kształtem pierś mamy. Dzięki temu umożliwia łatwe łączenie karmienia piersią i butelką. Jest wyposażona w skuteczny system antykolkowy. Butelka o pojemności 120ml.
Close

Butelka szeroka antykolkowa 240 ml PP Easy Start JUNGLE coral Canpol babies

17,70 
Antykolkowa butelka EasyStart JUNGLE jest lekka, trwała i przejrzysta. Została wykonana z bezpiecznego polipropylenu wolnego od BPA. Posiada silikonowy smoczek 3m+ przypominający kształtem pierś mamy. Dzięki temu umożliwia łatwe łączenie karmienia piersią i butelką. Jest wyposażona w skuteczny system antykolkowy. Butelka o pojemności 240ml.
Close

Butelka szeroka antykolkowa 240 ml PP Easy Start JUNGLE grey

17,70 
Antykolkowa butelka EasyStart JUNGLE jest lekka, trwała i przejrzysta. Została wykonana z bezpiecznego polipropylenu wolnego od BPA. Posiada silikonowy smoczek 3m+ przypominający kształtem pierś mamy. Dzięki temu umożliwia łatwe łączenie karmienia piersią i butelką. Jest wyposażona w skuteczny system antykolkowy. Butelka o pojemności 240ml.
Close

Butelka szeroka antykolkowa 240 ml PP Easy Start pink

17,70 

Canpol babies butelka szeroka antykolkowa 240ml PP Easy Start IN THE CLOUDS różowa

Symbol: 35/225pl_pinAntykolkowa butelka EasyStart IN THE CLOUDS jest lekka, trwała i przejrzysta. Została wykonana z bezpiecznego polipropylenu wolnego od BPA. Posiada silikonowy smoczek 3m+ przypominający kształtem pierś mamy. Dzięki temu umożliwia łatwe łączenie karmienia piersią i butelką. Jest wyposażona w skuteczny system antykolkowy. Butelka o pojemności 240ml.
  • BPA freeBPA free
  • Proponowany wiek 3+Proponowany wiek 3+
  • Do użytku w mikrofaliDo użytku w mikrofali
  • Nie używać w zmywarceNie używać w zmywarce
Close

Butelka szerokootworowa antykolkowa EasyStart- 120ml różowa lala 35/220pin

16,00 
Antykolkowa butelka EasyStart EXOTIC ANIMALS jest lekka, trwała i przejrzysta. Została wykonana z bezpiecznego polipropylenu wolnego od BPA. Posiada silikonowy smoczek 0m+ przypominający kształtem pierś mamy. Dzięki temu umożliwia łatwe łączenie karmienia piersią i butelką. Jest wyposażona w skuteczny system antykolkowy. Ma pojemność 120ml.